Uganda

View listings

Realigro.cz je první celosvětový internetový realitní vyhledávač, na kterém si můžete prohlížet nabídky domů na prodej v Uganda

Nemovitosti na prodej v Ugandě

Uganda je zemí ve vnitrozemí Afriky. Hraničí na sever s jižním Súdánem, na východě s Keňou, na jih s Tanzanií a Rwandou a na západě s Demokratickou republikou Kongo a nemá přístup k moři.

Jeho hlavní město je Kampala, jedno z nejvýznamnějších měst velkého regionu kolem jezera Victoria. Máte-li zájem o koupi nemovitosti k prodeji v Ugandě, i když hlavní město ještě není masovou turistickou destinací, je to zajímavé místo, které představuje různé příležitosti k nemovitostem.

Pokud plánujete přijet do Ugandy a máte zájem investovat do nemovitostí určených k prodeji v Ugandě, jedná se o relativně bezpečnou zemi a zejména Kampala je jedním z měst s méně problémy ve východní Africe.

Jednou z nejzajímavějších oblastí, kde se můžete podívat na nemovitost k prodeji v Kampale, je univerzitní kampus Makerere, jedna z nejprestižnějších univerzit ve střední a východní Africe.

Trh s nemovitostmi v Ugandě je stabilnější a méně volatilní než před dvěma lety.

Sektor nemovitostí v Ugandě za posledních deset let enormně vzrostl a mezi nemovitostmi k prodeji v Ugandě najdeme mnoho obytných domů, komerčních prostor a kanceláří, zejména v oblasti Kampala.

Příznivé prostředí, které bylo vytvořeno v zemi, přilákalo cizince ke koupi nemovitosti k prodeji v Ugandě a usazení v zemi.

 Kromě hlavního města Kampala můžeme poukázat na další zajímavá místa, kde hledat nemovitosti na prodej v Ugandě. Patří mezi ně Jinja, Mbale, Mbarara, Gulu a Fort Port na západě, kde jsou životní náklady mnohem nižší než v Kampale.

Mapa, vývoj cen a statistiky

Souvisejících reklam

Cod. 26605

Prodat Zemědělská půda, Uganda, Kampala, Masindi Town, 16 km outside Masindi Town, District Masindi

210,521,830.26CZK
Prodat
Zemědělská půda

59988981 m²
Plodiny, které byly doposud 100% úspěšností farmové jsou kukuřice, slunečnice, cukrové třtiny a Jatropha stromy pro jejich olej.
Cod. 19833

Prodat Zemědělská půda, Uganda, Lake Kyoga, Nakasongola, Nakasongola, at Lake Kyoga

45,684,311.81CZK
Prodat
Zemědělská půda

5 m²
5 čtverečných mil země jsou v prodeji v Ugandě (Středočeský kraj). Pozemek je vhodný pro všechny zemědělské činnosti. Má půdy titul. Pozemních hranicí...
Cod. 19832

Prodat Zemědělský statek, Uganda, Lake Kyoga, Nakasongola, Nakasongola, at Lake Kyoga

6,395,734.74CZK
Prodat
Zemědělský statek

4000 m²
1000 akrů půdy jsou v prodeji v Ugandě, v centrální části Ugandy, Nakasongola. Pozemek hraničí jezero Kyoga, vhodné pro zemědělství (zemědělství a cho...
Cod. 19733

Prodat Venkovská usedlost, Uganda, Kampala, Ntinda, Ntinda (Buye) Kigowa

9,231,544.87CZK
Prodat
Venkovská usedlost

200 m²
KAMPALA, NTINDA. Objekt na 0,7 akrů zahrady. Hlavní obytná budova se čtyřmi ložnicemi, 2 koupelny, plus druhá, samostatná jednotka, dva pokoje, kuchyň...
Cod. 19375

Prodat Venkovská usedlost, Uganda, Kampala, Kampala, Ntinda (Buye) Kigowa

9,231,544.87CZK
Prodat
Venkovská usedlost

2800 m²
NTINDA (buye) na 0,7 akrů zahrady, čtyři ložnice, dvě koupel, velká kuchyň, jídelna, obývací, BOYS čtvrtky, VYBAVENÍ.
Mapa, vývoj cen a statistiky
 
 
2005-2020 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Preference

    Pro lepší využití stránek Realigro si nastavte své preference ohledně jazyka, měny, čtverečních metrů nebo čtverečních stop.

    Set se Nezobrazovat znovu
BB